УВАГА! Грошова допомога переселенцям, які проживають на території Подільська!

Дата: 11.10.2022 13:57

УВАГА! Грошова допомога переселенцям, які проживають на території Подільська!

12, 13 та 14 жовтня у Подільську за адресою вул. Соборна, 66а працюватиме мобільна бригада Благодійного Фото без описуфонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн щомісячно на особу протягом 6-ти місяців! Тобто кожен член родини загалом отримає 13 320 гривень на особу двома траншами.

?Хто може подати заявку на допомогу?

Подати заявку можуть вразливі категорії із числа ВПО:

• родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

• родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;

• родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);

• прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

??Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій та якщо місячний дохід на кожного члена родини більший, ніж 5400 гривень.

? Інформація, яку необхідно буде надати:

? податковий номер;

? національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

? довідка ВПО;

? банківська картка головного заявника;

? свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

? документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

? посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

?Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

?Маєте питання - пишіть у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.