Записуйтеся на бета-тест електронного витягу про місце проживання в застосунку Дія

Дата: 11.10.2022 10:25

Витяг про місце проживання — це документ, що підтверджує ваше місце проживання.

Він може знадобитися під час отримання держпослуг, оформлення на роботу чи відкриття рахунку в банку та Фото без описув різних життєвих ситуаціях, де необхідно підтвердити місце проживання. І завдяки цифровізації вам більше не доведеться шукати паперові довідки, а у кілька кліків згенерувати документ у Дії.

Ця послуга вже доступна на порталі Дія, і скоро з'явиться у застосунку. Наша команда працює над тим, щоб документ був готовий за кілька кліків та тримати його завжди із собою у смартфоні. Ви можете нам у цьому допомогти.

Долучайтеся до тестування послуги ? https://team.diia.gov.ua/

Для бета-тесту необхідно мати:

? верифікований податковий номер (РНОКПП);

? зареєстроване місце проживання;

? вік понад 14 років.

Щоб протестувати послугу для своєї дитини до 14 років, потрібно мати додане свідоцтво про народження дитини в застосунку.

Послуга реалізовується Мінцифрою спільно з Міністерство внутрішніх справ та Державна міграційна служба України за експертної підтримки Програма EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.