У комунальному закладі " Центр надання соціальних послуг "Родина" функціонує відділення соціального обслуговування "Вдома".

Дата: 07.10.2022 11:51

У комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг "Родина" функціонує відділення соціального обслуговування "Вдома". Одна із послуг є доставка гарячих обідів. Ця послуга надається найбільш незахищеним верствам населення. Соціальні робітники п'ять разів на тиждень адресно доставляють обіди за місцем проживання підопічних, а за необхідністю - годують та миють посуд. Обіди користуються попитом, кожний підопічний з нетерпінням чекає соціального робітника для того, щоб посмакувати гарячим обідом. Працівники харчоблоку, у свою чергу, з душею відносяться до приготування обідів для підопічних.