Дата: 07.10.2022 09:42

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів робочу зустріч із керівником Подільського відділу АТ «Ощадбанк» Миколою Кравченко. Головна мета – старт нової державної програми «єОселя» під 3% річних у тестовому режимі. Зараз триває робота над її технічним доопрацюванням для запуску у застосунку "Дія". Микола МиколФото без описуайович поінформував, що в рамках програми доступної іпотеки «єОселя» українці отримають можливість придбати житло в кредит під 3% (для соціальних груп) або 7% річних з мінімальним початковим внеском 20% та строком кредитуванням до 20 років. Однією з головних переваг програми «єОселя» є те, що процентна ставка буде залишатися фіксованою протягом усього кредитного періоду.

Хто може скористатися програмою?

Цього року учасниками програми можуть стати соціальні групи:

• кадрові військові та правоохоронці;

• медики;

• вчителі;

• науковці.

У ході зустрічі було вирішено провести інформаційну-роз’яснювальну роботу серед підприємств, закладів освіти громади та закладів охорони здоров’я, а також визначені напрями подальшої співпраці.