Дата: 06.10.2022 10:34

5 жовтня Управлінням освіти і гуманітарної політики була проведена методична нарада з освітянською спільнотою. Темою наради стало запровадження електронних журналів у закладах середньої освіти. Розпочали роботу із електронними журналами педагоги громади з 1 вересня поточнФото без описуого року. Освітяни, протягом вересня місяця, пройшли відповідне навчання. Під час наради представники закладів освіти презентували свій досвід з використання електронних журналів, а саме:

?директор 33CO #4 Куленко Т.А. - портал «Нові знання»;

?заступник директора з навчально - виховної роботи 33C0 #2 Чечик B.B. - система «Єдина школа»;

?вчитель інформатики 33СО #6 Ґалайко О.В. - сервіс «e- journal.iea.gov.ua».

Усі присутні змогли оцінити переваги електронних журналів. Робота в цьому напрямку триватиме і надалі.