Відбулось засідання робочої групи щодо відзначення Дня Захисників та Захисниць України.

Дата: 05.10.2022 14:33

Під головуванням заступника Подільського міського голови Людмили Задорожної відбулось засідання робочої групи щодо відзначення Дня Захисників та Захисниць України.  У засіданні взяли участь працівники апарату міської ради, Управління культури і туризму, Управління освіти і гуманітарної політики, представники Фото без описугромадських організацій тощо.  Учасники висловили свої пропозиції щодо організації заходів з вшанування Захисників та Захисниць нашої держави, які у різні часи з гідністю виконували та виконують і нині свій громадянський обов’язок. До заходів планується долучити молодь, учнів закладів загальної середньої осіти, аби на прикладах своїх земляків, молоде покоління могло взяти за взірець їх мужність, відданість обов’язку та Батьківщині.

За результатами проведення наради, затверджено розподіл доручень з підготовки та проведення заходів.