Дата: 04.10.2022 14:34

«Хліб – усьому голова» - під таким гаслом у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс сімейної творчості. Подільські родини презентували зроблені власноруч короваї. Участь у конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти громади, вихованці ЦДЮТ та їх батьки.Фото без опису

Весільні, уквітчані колосками, мереживом та квітами, візерунками – кожен коровай увінчував працю, любов до рідної землі, до святого хліба та України. Дійсно, від різноманіття короваїв захоплює подих!

За результатами конкурсу, 2 вироби будуть відправленні на обласні змагання.

Традиції – це душа України, тому зберігаючи їх і передаючи від покоління до покоління, ми дбаємо про ідентифікацію нашої нації. Такі конкурси об’єднують і дорослих, і маленьких українців та показують, що громада підтримує традиції, знає свою історію!