Скорботний день для Подільщини..

Дата: 02.10.2022 13:33

Скорботний день для Подільщини..

Сьогодні, 2 жовтня, в останню путь провели Захисника України Євгенія Юдіна, який мужньо стояв на захисті кожного з нас та віддано боронив мирне небо.

Євгеній сміливо відстоював Фото без описусуверенітет і Незалежність своєї держави, залишався вірним військовій присязі до останнього подиху. 23 вересня 2022 р. Герой загинув від отриманих поранень, несумісних з життям.

Попрощатися із Героєм та підтримати рідних прийшли друзі, знайомі, побратими, представники міської влади та небайдужі подільчани.

Дуже важко усвідомлювати, що війна забирає найдостойніших синів України. Спи спокійно, Герою. Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять загиблому Герою Євгенію Олександровичу Юдіну!

Нехай Бог прийме у свої обійми ще одного Захисника.

Висловлюємо глибокі співчуття та розділяємо біль втрати разом із родиною загиблого.