Допомагаємо Збройним Силам України!

Дата: 01.10.2022 13:08

З початком повномасштабної війни в Україні багато депутатів всіх рівнів від «Слуги Народу» на Одещині взяли в руки зброю, несуть службу у війську та у теробороні. Олександр Маланюк, депутат Одеської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу»,  депутат Подільської міської ради від «Слуги Народу» Максим Вакула та секретар Подільської міської ради Олег Албанський подарували автівку колезі В’ячеславу Ксензицькому, який зараз захищає Україну.
«Пишаюся нашими депутатами, – каже голова Одеської обласної обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Григорій Діденко. – Вони постійно роблять все, щоб наблизити Перемогу.Наше найстрашніше випробування – війна – показало всім українцям, всім жителям Одещини, наскільки ми сильні та єдині. Разом з однопартійцями реагуємо на всі потреби наших військових. Шоломи, аптечки, бронежилети, сучасні  реанімобілі, отримані від наших іноземних друзів і багато іншого  - все це безперебійно направляється нашим захисникам  Дякую кожному, хто бере участь у допомозі ЗСУ!».