Напередодні Дня людей похилого віку представники віддлу фізичної культури і спорту УОГП та Молодіжного центру завітали до ЦНСП "Родина".

Дата: 28.09.2022 15:17

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку.

День літньої людини - це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусів та дідусів, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

І ось сьогодні, 28 вересня, зФото без опису нагоди відзначення Дня людей похилого віку, працівники відділу фізичної культури та спорту Управління гуманітарної політики разом з представниками Молодіжного центру завітали до мешканців ЦНСП  "Родина", щоб трішки розважити їх будні дні, погравши з ними в настільні ігри, а саме шашки та доміно та занурити їх трохи в дитинство, показавши казку "Ріпка". По завершенні чудового заходу всі отримали солодощі, та чудовий настрій на весь день.

Прожиті роки, накопичений досвід - ось головне багатство людини. На зміну шумним веселощам, радостям приходить мудрість, терпіння і витримка. Бережіть здоров'я та своїх близьких, адже це найцінніший дар у житті!