Дата: 28.09.2022 13:46

За надання всебічної допоФото без описумоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію, Сергія Коваля, директора ТДВ «Пасавтотранссервіс» нагороджено Відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Вручили державну нагороду та привітали Сергія Олександровича представники Концерну «Військторгсервіс».

Вітаємо Сергія Коваля із отриманням нагороди та бажаємо здоров’я, терпіння та наснаги, а усім нам - Перемоги та миру!