Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У приміщенні Центру надання адміністративних послуг була підписана угода про співробітництво у сфері надання пенсійних послуг та створення робочого місця для представника Пенсійного фонду України.

Дата: 28.09.2022 09:55
Кількість переглядів: 164

У приміщенні Центру надання адміністративних послуг Подільської міської ради була підписана угода про співробітництво у сфері надання пенсійних послуг та створення робочого місця для представника Пенсійного фонду України.

Угода підписана між виконавчим комітетом Подільської міської ради в особі заступника Подільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Таїсії Скрипнік та представника Головного управління пенсійного фонду України в Одеській області в особі начальника відділу обслуговування громадян №13 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Олени Швець.

Також узгоджено з в.о. керівника ЦНАП Інною Качковською графік прийому громадян.

Така співпраця допоможе клієнтам ЦНАП отримувати консультативну допомогу з усіх питань пенсійного забезпечення, надання допомоги у реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та надання інформації з державного реєстру застрахованих осіб.

Плідна праця з виконавчим комітетом Подільської міської ради та Пенсійним фондом України набула нового етапу подальшого розвитку в обслуговуванні громадян з використанням нових електронних технологій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора