27-го вересня відбулось засідання координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної нерівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Дата: 28.09.2022 09:33

27-го вересня відбулось засФото без описуідання координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної нерівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Подільської міської ради. В ході обговорення було заслухано інформацію про виконану роботу та заплановані заходи для подальшої  взаємодії на наступний місяць, що спрямовані на протидію домашнього насильства в сім’ях, психологічної підтримки дітей постраждалих від насильства,  попередження протиправних дій та нещасних випадків в родинах нашої громади.