Вихователів та працівників закладів дошкільної освіти Подільської громади привітали із професійним святом.

Дата: 26.09.2022 15:53

25 вересня своє професіийне свято відзначили вихователі, люди з великим серцем і щирою душею, які щодня дарують допитливим малюкам свою лагідну посмішку, невичерпну енергію, знання і дФото без описуосвід. Привітав працівників закладів дошкільної освіти громади і виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський. У стінах міської ради Почесними грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток дошкільної освіти, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм були нагороджені наші освітяни:

• Віра Логінова – вихователь ЗДО №1 «Берізка»;

• Людмила Медведенко – помічник вихователя ЗДО №2 «Світлячок»;

• Ольга Знамеровська – вихователь ЗДО №3 «Сонечко»;

• Наталія Смольникова – вихователь ЗДО №4 «Ластівка»;

• Світлана Плєшко – вихователь ЗДО №5 «Колобок»;

• Ірина Гайдей – вихователь ЗДО №6 «Дюймовочка»;

• Людмила Вареник – помічник вихователя ЗДО №7 «Дзвіночок»;

• Ольга Байкул – вихователь ЗДО № 8 «Золотий ключик»;

• Тетяна Вадатурська – вихователь ЗДО №10 «Зірочка»;

• Вікторія Комнат – вихователь ЗДО №11 «Перлинка»;

• Оксана Маланчук – вихователь ЗДО №13 «Вишенька»;

• Богдана Пащенко – вихователь №14 «Колосок»;

• Лариса Огір – методист міського методичного кабінету Управління освіти і гуманітарної політики.

Очільник громади подякував усім за сумлінну та відповідальну працю і побажав дошкільникам миру, міцного здоров’я, невичерпноі? енергіі?, наснаги та благополуччя.

«Хочу подякувати за роботу працівникам дошкільної освіти Подільської громади і побажати продовжувати закладати базис українського суспільства. Тому що наші діти вже з малечку стають патріотами й усвідомлюють, в якій державі живуть. За це вам дуже дякую», - зазначив Олег Албанський.