З Днем вихователя та працівників закладів дошкільної освіти!

Дата: 25.09.2022 07:30

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти Подільської міської територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. У цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у Ваших руках зараз доля цілого покоління наших дітей! Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.Фото без опису

Особливі слова подяки працівникам закладів дошкільної освіти нашої громади за терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм у надскладні для нашої країни часи. Саме Ви виховуєте наше майбутнє покоління - справжніх патріотів України!

Бажаю Вам мирного неба, нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя, здійснення мрій та успіхів у Вашій роботі! Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський.