Дата: 24.09.2022 11:28

Сім закладів дошкільної освіти Подільської міської територіальної громади 1 вересня відновили роботу у звичайному режимі. Відкриті нині садочки ретельно готували до роботи під час війни та облаштували укриття із запасами води та їжі. Батьки, звісно, вагалися, чи варто відпускатиФото без опису дитину з дому під час війни, але для багатьох родин це єдиний вихід. Адже треба продовжувати працювати, а малюків залишити нема з ким. Як організований навчальний процес для найменших жителів нашої громади днями перевіряв і виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Завітавши до дитячих садків очільник громади поспілкувався із педагогічними колективами, поцікавився проблемами закладу, оглянув укриття, харчоблоки, групи дитячого садочка та умови, в яких перебувають дітки.

Розклад дня в садочках простий: ігри з друзями, прогулянки та дворазове харчування. У разі повітряної тривоги дітей дуже швидко спускають у безпечне приміщення. Далі, аби діти в укритті не нудьгували, вихователі вигадують їм різні розваги.

Робочий візит виконуючого повноваження міського голови Олега Албанського відбувся напередодні Дня працівників дошкільної освіти, тому вдалося споглядати, які дітки музичними номерами вітають своїх вихователів.