Моніторинг харчування у закладах освіти Подільської громади.

Дата: 24.09.2022 10:26

Заступник міського голови Людмила Задорожна, начальник відділу освіти Подільської РДА Павло Пращук та т.в.о. начальника Управління освіти та гуманітарної політики Володимир Самборський здійснили моніторинг харчування у закладах освіти. В ході відвідин оглянуті наступні заклади освіти: ЗЗСО №1, ЗЗСО №5, ЗЗСО №7, ЗЗСО №9 та ДНЗ №11.Фото без опису Під час моніторингу ознайомилися з меню на день , загальним санітарним станом харчоблоків. Моніторинг встановив належний рівень харчування в закладах освіти, зацікавленість керівників навчальних закладів у тому, аби відмінно виконувати свою роботу. Також додатково оглянуті укриття, що використовуються під час повітряної тривоги для учнів закладів освіти та дошкільнят. Загалом, створені всі умови для якісного харчування діток та безпечного їх перебування в закладах освіти під час навчального процесу.