Вітаємо з Днем Народження старосту сіл Липецьке, Олександрівка та Казбеки Вікторію Лазаренко!

Дата: 22.09.2022 14:43

Сьогодні, 22 вересня, лунають сердечні вітання з нагоди Дня Народження на адресу енергійної, чуйної, небайдужої жінки – старости сіл Липецьке, Олександрівка та Казбеки Вікторії Лазаренко!

Шановна Вікторіє Анатоліївно!

Від імені виконавчого комітету Подільської міської ради, депутатського корпусу та жителів Подільської міської територіальної громади щиро вітаємо Вас з Днем Народження та бажаємо Вам миру, міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Ваш професіоналізм і відповідальність, неймовірна працелюбність, любов до рідного краю та увага до оточуючих викликають повагу та захват!

Зичимо, щоб у Вашому житті всього було вдосталь: усмішок, сонячних днів, амбітних планів, витримки, стійкості та вірних друзів!

З Днем Народження!