Українські підприємці можуть рік продавати товари на Amazon без комісії

Дата: 22.09.2022 13:26

Українські підприємці можуть рік пФото без описуродавати товари на Amazon без комісії.

Мінцифра спільно з Укрпошта, маркетплейс-промоушн агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулася до Amazon.com, щоб полегшити умови для українських продавців та допомогти їм виходити на нові ринки і просувати за кордоном продукти made in Ukraine.

Раніше підприємці мали багато бар’єрів, щоб створити на Amazon свій магазин, а з кожного продажу мусили платити від 7 до 17% від ціни за певну категорію товару.

Зараз робити це набагато легше! З 6-го вересня бізнес, що відправляє товари з України до ЄС та Великобританії, не сплачує жодних відсотків з продажу.

Тепер українці зможуть просувати свої товари на світовий ринок на більш вигідних умовах, популяризувати українське та підтримувати економічний фронт ??