Церемонія покладання квітів до Дня партизанської слави.

Дата: 22.09.2022 11:55

Сьогодні, 22 вересня, у День партизанської слави, щоб віддати шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни, відбулось покладання квітів до Меморіалу полеглих партизанів та підпільників за участі керівництва громади, представників установ, організацій та громадськості. Фото без опису
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять партизан - підпільників та тих, хто віддав своє життя за мир багатьох поколінь. Їх сила духу, патріотизм надихають нащадків, які сьогодні продовжують героїчну боротьбу  з російським агресором задля збереження територіальної цілісності нашої держави, її Волі та Незалежності. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.
Той, хто захищає свою землю, завжди Перемагає!
Низький уклін та вічна пам’ять героям-партизанам, Захисникам України!
Слава Збройним Силам України!