Дата: 16.09.2022 09:29

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський спільно із заступником міського голови Анатолієм Корчовим провели робочу зустріч із працівниками КО «Благоустрій».Фото без опису

Головною темою зустрічі було створення нового комунального некомерційного підприємства «Муніципальна обслуговуюча компанія «Чиста громада». Поспілкувавшись з колективом, Олег Албанський зазначив, що створення нового підприємства з розширеним переліком послуг є необхідним та люди як працювали, так і працюватимуть. Головне завдання сьогодні - щоб підприємства громади не просто вижили, а й мали перспективу розвитку.

«Чиста громада» надаватиме подільчанам розширений перелік послуг з благоустрою. Крім того, створення підприємства має на меті виконання комплексу заходів щодо поліпшення екологічного, санітарного стану, зовнішнього вигляду громади і , безумовно, створення більш комфортних умов проживання для жителів.