Дата: 14.09.2022 10:14

Люди об’єдналися задля спільної Перемоги над ворогом з перших днів повномасштабної війни. Для потреб Збройних Сил України, які дають гідну відсіч ворогу та відстоюють кожен метр української землі, зібрали й передали не одну тонну допомоги. Проте, українські військовФото без описуі на фронті потребують і транспортних засобів. Подільчани, за пів року війни, не лише не втратили ентузіазм та свій волонтерський потенціал, а навпаки - примножили їх.

Ще один автомобіль придбали і передали нашим захисникам працівники Торгового Дому «Імперія Холоду». Віримо, що автівка буде гарно служити українській армії і допомагати усіма своїми силами наближати Перемогу. А вона вже на день ближче, завдяки всім небайдужим людям!

Висловлюємо щиру подяку працівникам Торгового Дому «Імперія Холоду» за допомогу та активну позицію! Сподіваємось, що транспортний засіб допоможе вирішити багато важливих питань нашим Захисникам.