Центр надання гуманітарної допомоги продовжує працювати заради наближення Перемоги.

Дата: 13.09.2022 14:11

Українці кожного дня вражають світ своєю стійкістю та єднанням. Сьогодні всі згуртувані для допомоги нашим мужнім Воїнам, які захищають нашу державу від ворога, що прийшов на наші землі.Фото без опису

І Центр надання гуманітарної допомоги продовжує працювати заради наближення нашої Перемоги. В черговий раз військовослужбовцям передано продукти тривалого зберігання, а саме макаронні вироби (1 т), крупи (960 уп.), а також засоби особистої гігієни (120 од.) та теплі ковдри (119 шт.). Вантаж вже прямує до Миколаївщини.

Наші Герої, дякуємо за кожен новий день та можливість жити і працювати під мирним небом!
СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!