Подільська громада отримала чергову партію гуманітарної допомоги для внтурішньо переміщених осіб та наших Захисників!

Дата: 09.09.2022 14:36

Співпраця керівництва Подільської громади та благодійних організацій дає змогу допомогти усім без винятку внутрішньо переміщеним особам. В черговий раз, Центр надання гуманітарної допомоги отФото без описуримав 300 продуктових наборів від Міжнародної організації «World Central Kitchen», які розраховані на потреби переселенців. Вони включають у себе м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, солодощі, крупи, олію тощо.

Чергова гуманітарна допомога надійшла і від Концерну «Військторгсервіс». Продукти харчування будуть передані нашим мужнім Захисникам, які боронять незалежність України.

Висловлюємо щиру вдячність нашим друзям та партнерам – Міжнародній організації «World Central Kitchen» та Концерну «Військторгсервіс» за плідну співпрацю, турботу та надану допомогу! Переконані, що лише спільними зусиллями ми здобудемо нашу спільну Перемогу над російським окупантом.

Віримо у ЗСУ! Слава Україні!