Подільські рятувальники продовжують проводити "ЄДИНИЙ УРОК З БЕЗПЕКИ"

Дата: 06.09.2022 17:11

Такі інформаційні акції проводяться як для учнів, які навчаються очно в навчальних закладах, так і для учнів онлайн.
Так, сьогодні "Єдиний урок з безпеки" подільські рятувальники провели в школах Подільської громади та онлайн для школярів Ананьївської громади.Фото без опису
Як під час уроку оффлайн, так і онлайн надзвичайники спілкувалися із школярами: нагадували елементарні правила пожежної безпеки, пояснювали небезпеку вибухонебезпечних предметів, наголошували на важливості сигналу "Повітряна тривога" та закликали не ігнорувати дане оповіщення про небезпеку.
Додатково з учасниками освітнього процесу, які безпосередньо навчаються в будівлі школи провели навчальну евакуацію. ДСНСівціІ дали поради, які допоможуть покращити швидкість та безпечність переходу до укриття при отриманні тривожного сигналу.
Дані заходи є  корисними та пізнавальними як для малечі, так і для дорослих, адже обізнаність є синонімом безпечності!