5 вересня представники міської влади взяли участь у селекторній нараді під головуванням Начальника ОВА Максима Марченка.

Дата: 06.09.2022 08:46

5 вересня перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук, заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий та Леонід Кисельов, радФото без описуник міського голови взяли участь у селекторній нараді у режимі відеоконференції під головуванням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка. Нарада відбулась за участі членів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Ключовими питаннями наради були процеси відновлення громад в умовах воєнного стану, підвищення спроможності і привабливості служби в органах місцевого самоврядування, викликів в умовах війни, оновлення Державної стратегії регіонального розвитку, пріоритети політики відновлення на найближчі 5-7 років, Державний бюджет 2023 року та особливості виборчого процесу в умовах післявоєнного відновлення.