Робочі зустрічі з роботодавцями Подільщини.

Дата: 05.09.2022 14:26

З метою наближення послуг служби зайнятості, налагодження та розширення співпраці з роботодавцями Подільська сьогФото без описуодні відбулася робоча зустріч директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега Кунаренка з керівником КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» Максимом Перлеєм. На підприємстві розпочалася підготовка к новому опалювальному сезону.

Підчас зустрічі обговорені питання щодо поточної та перспективної потреби в кадрах підприємства, сучасний стан та процеси на ринку праці, можливість укомплектування кадрами підприємства безробітними, які зареєстровані в центрі зайнятості та проходять навчання та підвищення кваліфікації в Одеському центрі професійно-технічної освіти, отримання компенсації заробітної плати та нарахувань на заробітну плату за працевлаштування ВПО.

В результаті робочої зустрічі узгоджені шляхи взаємодії щодо укомплектування кадрами підприємства у разі потреби.