Подільські рятувальники надали методичну та практичну допомогу освітянам у відпрацюванні навчальних евакуацій.

Дата: 01.09.2022 13:53

1 вересня - День Знань. Проте цього року це свято особливе. Діти, батьки яких вибрали очне навчання, прийшли до шкілФото без опису та садочків після довгої перерви. І для безпечного святкування 1 вересня та надання методичної і практичної допомоги при проведенні навчальних евакуацій учасників освітнього процесу до укриттів були залучені рятувальники Подільського районного управління ГУ ДСНС. Надзвичайники надавали методичну допомогу адміністрації навчальних закладів, пояснювали дітям, як необхідно евакуйовуватися безпечно та слідкували за проведенням навчальних евакуацій.

Рятувальники бажають всім учасникам освітнього процесу мирного неба та знаємо, що все буде Україна!