Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

31 серпня відбулась закрита двадцята сесія Подільської міської ради І скликання.

Дата: 01.09.2022 10:08
Кількість переглядів: 240

31 серпня відбулась закрита двадцята сесія Подільської міської ради І скликання. Головував виконуючий повноваження Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський. До порядку денного було внесено 23 основних питання, які були детально опрацьовані попередньо.

З перших 15 питань доповідав Анатолій Корчовий, заступник Подільського міського голови. Зокрема розглядався блок земельних питань, а саме: внесення змін, розірвання, припинення, поновлення (подовження) договорів оренди землі; дозволу, згоди на розробку документації із землеустрою; погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки; надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж Подільської громади тощо. Питання стосовно перейменування вулиць та провулків громади,  депутатами було вирішено направити відповідній комісії на доопрацювання.

Також було прийнято рішення щодо створення нового комунального некомерційного підприємства «Муніципальна обслуговуюча компанія «Чиста громада». Це підприємство надаватиме подільчанам розширений перелік послуг з благоустрою. Крім того, створення підприємства має на меті виконання комплексу заходів щодо поліпшення екологічного, санітарного стану, зовнішнього вигляду громади і , безумовно, створення більш комфортних умов проживання для жителів. Розглядався і ряд інших питань, що стосуються житлово-комунальної сфери міста.

Депутати проголосували і за низку важливих соціальних питань для нашої громади, з яких доповідала заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна. Зокрема було підтримано рішення про прийняття спеціалізованого автомобіля, призначеного для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками Інклюзивно-ресурсного центру. Затверджений і Перелік базової мережі закладів культури Подільської міської територіальної громади, а також внесено зміни до Положення Комунального закладу Центр надання соціальних послуг «Родина». Згідно всіх питань прийняті відповідні рішення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора