Про скликання (закритої) двадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання

Дата: 30.08.2022 11:14

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання (закритої) двадцятої сесії

Подільської міської ради  Подільського району

Одеської області першого скликання

1. В період воєнного стану, встановленого Президентом України, керуючись нормами Закону України «Про правовий режим воєнного стану», ст.42, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати (закриту) двадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання 31 серпня 2022 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати  для  розгляду на (закритій) двадцятій сесії Подільської міської ради  Подільського району Одеської області І скликання питання:

2.1. Про внесення змін, скасування рішень Подільської міської ради;

2.2. Про перейменування вулиць та провулків Подільської міської територіальної громади;

2.3. Про затвердження умов та змісту договору оренди землі.

2.4. Інші проекти рішень, винесені на розгляд за ініціативою виконавчих органів міської ради.

3. Керуючій справами виконавчого комітету ЧУПРИНІЙ О.В. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів та причетних посадових осіб.

Секретар Подільської міської ради                                                      О.Б. АЛБАНСЬКИЙ

30.08.2022 р.

№ 204.