Безпека дітей передусім - дотримуючись цього гасла Подільські рятувальники проводять різноманітні види інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Дата: 29.08.2022 13:32

Безпека дітей передусім -  дотримуючись цього гасла Подільські рятувальники проводять різноманітні види інформаційно-роз'яснювальної роботи. І цього разу надзвичайники взяли участь у загальниФото без описух батьківських зборах одного з дитячих садочків Подільської громади.

Рятувальники пояснювали батькам та співробітникам садочку про всю небезпеку сигналів "Повітряна тривога" та закликали не ігнорувати дане сповіщення про небезпеку.

Також ДСНСівці проінформували батьків, що з педагогами проводяться заняття на тему: "Алгоритм дій педагога при оголошенні сигналу "Повітряна тривога"".