Сьогодні, у День пам’яті захисників України, ми вшановуємо героїчний супротив полеглих українців, їхню жертовність в ім’я майбутнього вільної України.

Дата: 29.08.2022 10:29

Сьогодні, у День пам’яті захисників України, ми вшановуємо героїчний супротив полеглих українців, їхню жертовність в ім’я майбутнього вільної України, правди і справедливості. Пам’ятаємо і про те, яким тернистим був шлях нашого народу до омріяної свободи, скільки поколінь борців за волю полягли в нерівних боях. На жаль, уже не з книг по історії, не зі спогадів очевидців, а в реальному часі бачимо, яке жахливе обличчя у війни. путінський диктаторський режим спровокував тяжкий злочин, кровопролиття та повномасштабну війну на території нашої держави.

Аби вшанувати світлу пам'ять воїнів-захисників, виконавчий комітет Подільської міської ради скорботною хвилиною мовчання пом’янув військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які поклали свої життя за Україну.

Віримо, що Перемога буде за нами, бо українці - сильний народ незламної країни!

ВІЧНА СЛАВА КОЖНОМУ, ХТО БОРОНИВ І БОРОНИТЬ НАШУ СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ...