Центр надання гуманітарної допомоги продовжує отримувати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для внутрышньо переміщених осіб.

Дата: 24.08.2022 09:56

В рамках плідної співпраці Подільської громади із Міжнародною організацією «World Central Kitchen», Центр надання гуманітарної допомоги продовжує отримувати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб з тих регіонів України, де ведутьсяФото без опису запеклі бої.

Це 300 наборів, до складу яких входять крупи, олія, м’ясні та рибні консерви, солодощі, чай, молоко та інше.

Люди, які були змушені покинути свої домівки, мають відчувати, що про них піклуються. Подільська громада щиро вдячна нашим партнерам «World Central Kitchen» за гуманітарну допомогу! Сподіваємось на подальшу співпрацю, аби продовжувати підтримувати переселенців!

Також висловлюємо слова подяки Подільській Федерації Футболу в особі Дмитра Сергенчука та всій команді за постійну допомогу при відвантаженні гуманітарки!

Разом до Перемоги!