Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

20 серпня на СК «Локомотив» м. Подільська відбувся матч третього туру Чемпіонату Одеської області з футболу у групі «Північ».

Дата: 22.08.2022 09:32
Кількість переглядів: 131

Наша команда ФК «Імперія холоду» приймала команду ФК «Поділля».Фото без опису

Матч обслуговувала суддівська бригада з м. Одеса:

Арбітр у полі – Петро Дойчев

Асистенти арбітра – Данило Стойков, Роман Переходко.

Спостерігач арбітражу – Сергій Єлькин, м. Кодима.

Гра пройшла у теплій, дружній атмосфері з перевагою Імперії.

Але, попри все, матч був видовищним і напруженим, з постійними обоюдними атаками .

В одній з таких атак на 20 хвилині футболіст суперника порушив правила і був покараний.

Гол-красень прямісінько у «дев’ятку» від стійки забив наш капітан Олександр Морозов. Ювелірна точність! А тепер я гадаю, хто з них ювелір – Саня чи батько!

У другому таймі картина гри не змінилася - "Імперія" почала посилювати тиск на ворота суперника і на 63 хвилині після красивої комбінації рахунок подвоїв вийшовший на заміну «джокер» досвідченого тренера Дмитра Сергенчука Андрій Шорис.

Впевнена перемога ФК «Імперія холоду» 2:0!

Вітаємо Імперію з перемогою і бажаємо звитяг у подальших матчах і перемоги у Чемпіонаті!

У паралельному матчі нашої групи СВК «Вікторія» обіграла ФК «Окни» з рахунком 7:2.

Такі результати туру нас цілком влаштовують, адже "Імперія" зберегла лідерство у групі!

У наступному турі наша команда приймає СВК «Вікторія».

ФК «Імперія холоду» вдячна Подільській міській раді за фінансову підтримку команди для участі у змаганнях та директору СК «Локомотив» Валентину Перлею за чудовий стан футбольного поля.