18 серпня в м.Одесса відбулись фінальні боксерські бої пам'яті заслуженого тренера України І.Г. Каца.

Дата: 22.08.2022 09:28

18.08.22 в м.Одесса відбулись фінальні боксерські бої пам'яті заслуженого тренера України І.Г. Каца.

В змаганнях взяли участь 122 спортсмена і 19 команд. Команду м. Подільська представляли  13 боксерів.Фото без опису
1 місця зайняли : Лука Олександр ( 50кг), Лукавий Олександр (48кг), Заярский Кирило (44кг), Максимов Артем (60 кг), Бурлака Даніїл (34кг) , Коновальчук Володимир (57кг).
2 місця: Айрапетян Давид (60кг), Діденко Олександр (32кг), Пастух Михайло (36кг).
3 місця: место: Бакал Олександр (63кг), Прутіян Даніїл (44кг).
 Велика кількість учасників нашого міста змогли взяти участь в турнірі завдяки нашим міським підприємцям, яким не байдужий спорт і діти, за що їм велика шана!  На таких турнірах наші діти підвищують спортивну майстерність,  що дає їм змогу в майбутньому вибити собі місце в збірній Одеської області  і України.   На сьогоднішній день Подільська збірна являєтся однією із лідерів Одеської області .  Тренер збірної м. Подільска Максимов М.С.