У Подільську стартувала демонстрація знищеної техніки російських окупантів.

Дата: 19.08.2022 13:47

У Подільську стартувала демонстрація знищеної техніки російських окупантів.

КамаАз – автозак, МТ-БЛ (багатофункціональний тягач), командно-штабна машина та бойова машина десанту – трофеї з боїв за Миколаївщину. Завдяки нашим Героям вони більше не загрожують Україні.Фото без опису

Виставка покликана продемонструвати, що Збройні Сили України – це потужна та професійна сила, яка знищить будь-якого ворога, що прийшов на нашу землю, яка здатна побороти «другу» армію світу, яка перетворює на купу металобрухту сучасну техніку російських окупантів. Демонструється вона в такому вигляді, в якому повинна бути кожна одиниця озброєння країни-терориста.

Напередодні великого Державного свята - Дня Незалежності України, час пригадати, що війна не закінчилися та якою ціною здобувається воля кожного українця. Всі повинні об’єднатися довкола національної ідеї — робити все можливе для Перемоги.