Молодіжна рада Подільська: В той час, коли наші мужні Воїни захищають нашу країну, ми пізнаємо історію через якісне та сучасне українське кіно.

Дата: 19.08.2022 08:59

Молодіжна рада Подільська: В той час, коли наші мужні Воїни захищають нашу країну, ми пізнаємо історію  через якісне та сучасне українське кіно. Фото без описуСаме так  можна охаректеризувати черговий вечір в Молодіжному центрі. Побачивши на екрані героїв минулих літ, присутні  змогли провести паралелі з сьогоденням та прийшли до висновку, що ми нація непереможних людей, яких ніхто ніколи не зміг та не зможе підкорити. І без сумніву всі гарно та  з користю провели свій час. Літо триває, попереду ще багато цікавих заходів, отож всіх запрошуємо та будемо раді бачити!

Фото без описуФото без опису