Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський спільно із начальником Подільської районної військової адміністрації Михайлом Лазаренко проінспектували хід виконання ремонтних робіт в укриттях закладів освіти громади.

Дата: 16.08.2022 09:30

Сьогодні школа чи дитсадок перш, ніж відкрити свої двері для підопічних, має гарантувати їм безпеку на випадок повітряної тривоги. Над цим і посилено працює міська влада.

Два заклади освіти, а саме ЗЗСО #9 та ЗЗСО #8 вже майже готові зустріти подільське школярство. Захисні споруди відповідають всім методичним рекомендаціям. Тут облаштували санвузли, вентиляційне обладнання, розставили стільці та парти. Сформований і спеціальний набір для укриттів, в якому окрім їжі та запасів води є медикаменти, ліхтарики, засоби пожежогасіння тощо.

У закладі загальної середньої освіти #7 роботи ще тривають.

Протягом літнього періоду педагоги та адміністрації шкіл активно працювали і над тим, щоб створити комфортні умови для навчання дітей. У приміщеннях проведений косметичний ремонт. Особлива увага приділялася навчальним класам першачків.