Про проведення толоки на території Подільської міської територіальної громади

Дата: 11.08.2022 10:55

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про проведення толоки на території

Подільської міської територіальної громади

З метою підготовки до 31-ї річниці Незалежності України та забезпечення належного утримання територій
Подільської міської територіальної громади і створення
сприятливих умов для життєдіяльності мешканців,
керуючись ч. 2 ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Організувати та провести 20 серпня 2022 року толоку на території Подільської міської територіальної громади згідно запланованих заходів (додаються).

1. Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин (Чернега О.І.) координувати роботу підприємств, організацій та установ громади, незалежно від форм  власності,  під час проведення толоки.

1. Дане розпорядження розмістити на офіційному сайті Подільської міської територіальної громади,  через місцеві ЗМІ довести до керівників підприємств, організацій та установ, незалежно від форм  власності,  мешканців громади.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

Секретар Подільської міської ради                                                      О.Б. АЛБАНСЬКИЙ

11.08.2022 р.

№ 186.