Важлива інформація для жителів Подільської міської територаільної громади!

Дата: 09.08.2022 13:09

До уваги жителів Подільської міської територіальної громади!

Особа, яка погодилась на квест навіть не має уявлення, що таким чином наражає на небезпеку нанесення ворогом ракетних ударів по об’єктах інфраструктури (навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, мостах, трансформаторних станціях, котельнях, закладах охорони здоров’я, залізничних (автомобільних станціях, аеропортах, портах, місцях розгортання пунктів управління, об’єктах військової інфраструктури (арсеналах, базах, складах), районах зосередження військ (сил) і резервів). НЕ МЕНШЕ ШЕСТИ ТАКИХ ОСІБ ЗАТРИМАНО В М. МИКОЛАЇІВ!

Таким чином, ворог використовує українців для збору інформації про розташування стратегічно важливих об’єктів! Будьте уважні! Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!