Стартував Відкритий турнір з міні-футболу «Proud of Ukraine»!

Дата: 09.08.2022 08:43

Стартував Відкритий турнір з міні-футболу «Proud of Ukraine»!

Такі турніри є гарною традицією у нашій громаді, адже проводяться вони з метою популяризації та подальшого розвитку міні-футболу, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Тож, 8 серпня, за підтримки відділу фізичної культури і спорту Управління освіти та гуманітарної політики були проведені перші тури.

Виявили бажання взяти участь 19 команд (10 команд молодшої групи 2009-2012 р.н. та 9 команд старшої групи 2005-2008 р.н.), серед яких подільчани, а також гості з смт. В.Михайлівка, м. Ананьїв, смт. Любашівка, с. Куяльник та с. Липецьке.

Розпочались змагання зі святкового відкриття. Спочатку привітали наших юних футболістів дівчата клубу сучасного танцю "Luxury" під керівництвом Дениса Панасюка, після чого зі словами привітань виступила заступник міського голови Людмила Задорожна , яка побажала спортсменам гострої гри, незабутніх вражень, а найсильнішим - перемоги.

Після урочистої частини розпочалась справжня безкомпромісна боротьба за перемогу на двох майданчиках одночасно. Старші учасники грали тайми по 10 хвилин часу, молодші - по 7 хвилин.

За один день було зіграно 28 ігор, після яких почали з'являтися лідери турніру, але боротьба ще триватиме.