Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів щотижневу робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.

Дата: 08.08.2022 14:45
Кількість переглядів: 183

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів щотижневу робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради. У ході наради було заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію у громаді за різними галузевими напрямами, а також проаналізовано звіти про проведену роботу за попередній тиждень та окреслено плани на поточний.Фото без опису

??Про головне:

-Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин працюють із зверненнями та скаргами жителів. Протягом тижня здійснено 3 рейдові перевірки щодо неналежного зберігання будівельних матеріалів, в результаті яких складено 2 протоколи. Також проводиться моніторинг графіку вивезення твердих побутових відходів.

-КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» продовжує підготовку до опалювального сезону 2022-2023 рр. Для зменшення втрат в теплових мережах при транспортуванні теплової енергії, працівники підприємства відновлюють теплову ізоляцію та виконують заміну трубопроводів, а для економії електроенергії на одній із великих котелень змонтовано нову систему підживлення тепломережі. Крім того, на території Подільської міської лікарні розпочато монтаж нової теплової мережі від котельні до інфекційного відділення. Проводиться обслуговування малих котелень.

-КО «Благоустрій» продовжує впорядковувати нашу громаду: прибираються вулиці, дитячі майданчики, вивозиться побутове сміття, а також здійснюється ремонт сміттєвих контейнерів. Проводяться роботи з благоустрою і у с. Липецьке (прибираються вулиці, працівники здійснюють сезонний покіс трави).

-КО «Міськсвітло» виконує заявки від жителів.

-Працівники КО «Меморіал-Сервіс» продовжують підтримувати лад на кладовищах.

-Керуючі кампанії ПП «Курінь» та ПП «Городок-КВП» здійснюють ремонт житлового фонду та виконують роботи по заявкам мешканців.

-У с. Липецьке сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах та малозабезпеченим родинам надали продуктові набори.

-Заклади загальної середньої освіти Подільської громади готуються до прийомки, незалежно від того, чи відкриються вони для учнів 1 вересня. Силами педагогічних колективів у навчальних закладах робиться косметичний ремонт. 10 серпня профільна комісія перевірятиме готовність найпростіших укриттів у школах.

-Управлінням економічного розвитку та інвестицій проводиться роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання щодо недопущення здійснення торгівлі та обслуговування населення під час сигналу «Повітряна тривога». Також слід зазначити, що по урожайності зернових, зернобобових культур та озимого ріпаку Подільський район є лідером серед всіх 7 районів Одеської області! Дякуємо нашим аграріям за те, що мужньо та віддано тримаєте свій фронт!Фото без опису

-Фахівці Служби у справах дітей спільно із працівниками Подільського міського центру соціальних служб та Подільського районного управління поліції на минулому тижні здійснили чергові рейдові перевірки умов проживання дітей у сім'ях СЖО в місті та селах громади.

-Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я здійснює прийом громадян, надає довідки, а також продовжує працювати із внутрішньо переміщеними особами, які знайшли прихисток у Подільській громаді (станом насьогодні зареєстровано 1746 осіб).

-Працівники Центру надання адміністративних послуг опрацьовують заявки від власників житла за компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

-Заклади охорони здоров’я працюють у штатному режимі. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги у достатній кількості є вакцини проти COVID-19, а також проводяться рутинні щеплення.

За результатами розгляду обговорених питань, виконуючий повноваження міського голови встановив ряд доручень та контроль за їх виконанням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора