Дата: 05.08.2022 11:23

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів чергову нараду із заступниками та керівниками КВЕП «Подільськводоканал» і КВЕП «Подільськтеплокомуненерго». Обговорювали результати зустрічі із Міністром розвитку громад і територій Олексієм Чернишовим щодо старту та сталого проходження опалювального сезону 2022 -2023 р. Так, через війну зима буде непроста, але є всі передумови до того, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно, Україна має власні запаси газу та як запевняють в Уряді, тарифи на тепло не зміняться.

Олег Албанський зазначив, що потрібно не залишати роботу в пошуку та переході на альтернативні види опалення, адже це дасть можливість суттєво зменшити навантаження на бюджет під час проходження опалювального сезону в майбутньому, а також відійти від залежності від блакитного палива. Тому вже сьогодні треба згуртуватися і частково починати втілювати цей задум у життя, аби в подальшому розширити список переходу будівель на альтернативні види опалення.