Нарада представників міської влади з Радою голів квартальних комітетів.

Дата: 03.08.2022 16:47

2 серпня була проведена нарада представників міської влади з Радою голів квартальних комітетів, в ході якої обговорювалися наступні питання:Фото без опису

1. Робота структурних підрозділів виконавчого комітету з підготовки житлово-комунального комплексу по життєзабезпеченню громади в осінньо-зимовий період.

2. Санітарний стан Подільської громади. Робота квартальних комітетів у цьому напрямку.

3. Робота Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я у період воєнного стану та забезпечення соціального захисту наших мешканців.

4. Надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у нашій громаді.

Після обговорення питань представники міської влади надали відповіді на всі поставлені запитання та подякували квартальним комітетам за плідну співпрацю.