До уваги суб’єктів господарювання! Наказ Подільської районної державної (військової) адміністрації № 07/22/10 «Про деякі питання цивільного захисту населення в умовах правового режиму воєнного стану»

Дата: 03.08.2022 13:22

До уваги суб’єктів господарювання!

Наказ Подільської районної державної (військової) адміністрації № 07/22/10 «Про деякі питання цивільного захисту населення в умовах правового режиму воєнного стану»:Фото без опису

У зв’язку із високою загрозою для життя та здоров’я людей, пов’язаною із збройною агресією проти України, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану:

1. Під час повітряної тривоги (з початку сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» до сигналу «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ») на території Подільського району Одеської області забороняється:

• підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності та галузевої належності фізичним особам – підприємцям та іншим суб’єктам господарювання (далі заклади) здійснювати обслуговування населення в торгівельних будівлях та приміщеннях сфери обслуговування;

• громадянам, іноземцям та особам без громадянства перебувати в торгівельних будівлях, інших будівлях та приміщеннях закладів сфери обслуговування.

Наголошуємо на дотриманні цього наказу суб’єктами господарювання!