Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Під головуванням заступника міського голови Анатолія Корчового відбулось заключне засідання робочої групи щодо перейменування вулиць та провулків громади.

Дата: 03.08.2022 09:36
Кількість переглядів: 313

В умовах війни потрібно назавжди позбутись назв, які пов’язані з країною-агресором, тож, під головуванням заступника міського голови Анатолія Корчового відбулось заключне засідання робочої групи щодо перейменування вулиць та провулків громади.

Протягом попередніх засідань членами робочої групи розглядалися та враховувалися побажання мешканців, які надходили до міськради.

У ході надання пропозицій керувалися критеріями, зокрема: історія походження назви, її приуроченість, а якщо йдеться про особистість – то бралися до уваги її прижиттєві принципи, ставлення до України та особистий внесок в її розвиток.

Важливо зазначити, що мешканцям перейменованих вулиць або провулків не потрібно нічого робити зі старими документами – всі вони є автоматично дійсними. Зміни вже вноситимуться під час оформлення нових документів.

Весь перелік вулиць та провулків, згідно з протоколом засідання, робоча група передасть на розгляд депутатів. Відповідне рішення щодо перейменування прийматимуть на сесії Подільської міської ради.

З переліком запропонованих назв Ви можете ознайомитись нижче: 

 

 

з/п

Назва вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ та скверів міста

 

 до  27.01.2016 року

Назва вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ та скверів.

 Рішення

міської ради

від 27.01.2016 року

Назва вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ та скверів міста

Пропозиція комісії по перейменуванню

2022 рік

 

 Назва вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ та скверів міста

Підтримано виконавчим комітетом

2022 рік

Назва вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ та скверів міста

Рішення

міської ради

від   .  . 2022 року

1

2

3

4

5

6

1

10 років Жовтня

М. Деповська

 

 

 

2

30 років Жовтня

Скіфська

 

 

 

3

40 років Жовтня

Волошкова

 

 

 

4

40 років Перемоги

Енергетиків

 

 

 

5

45 років Жовтня

Надії

 

 

 

6

50 років Жовтня

Соборна

 

 

 

7

8 Березня

8 Березня

 

 

 

8

Б.Хмельницького

Б.Хмельницького

 

 

 

9

І.Багряного

І.Багряного

 

 

 

10

Бебеля

   Тисячної

 

 

 

11

Бочковича

Бочковича

 

 

 

12

Будьонного

Кобзарська

 

 

 

13

Березова                           

Березова                    

 

 

 

14

В.Козака

В.Козака

 

 

 

15

Ватутіна

Ватутіна

Європейська

 

 

16

Виноградна

Виноградна

 

 

 

17

Вишнева

Вишнева

 

 

 

18

Водопровідна

Водопровідна

 

 

 

19

Войкова

Тонкошнура

 

 

 

20

Вокзальна 1ч

Вокзальна

 

 

 

21

Вокзальна 2ч

Фабрична

 

 

 

22

Волгоградська

Слави

 

 

 

23

Воровського

Тилігульська

 

 

 

24

Ворошилова

Грушевського

 

 

 

25

Гагаріна

Гагаріна

Олімпійська

 

 

26

Гвардійська

Гвардійська

 

 

 

27

Героїв

Героїв

 

 

 

28

Говорова

Говорова

Яблунева

 

 

29

Гоголя

Гоголя

 

 

 

30

Горького

Горького

Леонтовича

 

 

31

П.Грабовського

Грабовського

 

 

 

32

Дачна

Дачна

 

 

 

33

Дзержинського

В. Деповська

 

 

 

34

Дністрянська

Дністрянська

 

 

 

35

Добровольського

Добровольського

 

 

 

36

Жуковського

Жуковського

 

 

 

37

Ентузіастів

Ентузіастів

 

 

 

38

Заводська

Заводська

 

 

 

39

Запорізька

Запорізька

 

 

 

40

Західна

Західна

 

 

 

41

Зелена

Зелена

 

 

 

42

Івана Франка

І.Франка

 

 

 

43

К. Цеткін

Я. Мудрого

 

 

 

44

К.Лібкнехта

Тиха

 

 

 

45

К.Маркса

Дружби

 

 

 

46

Калініна

Мельниченка

 

 

 

47

Київська

Київська

 

 

 

48

Кишинівська

Кишинівська

 

 

 

49

Кірова

Слобідська

 

 

 

50

І.Кобилецького

І.Кобилецького

 

 

 

51

Колгоспна

Весняна

 

 

 

52

Комсомольська

Залізничників

 

 

 

53

Короленка

Короленка

 

 

 

54

Котовського

Успенська

 

 

 

55

Кошового

Патріотів

 

 

 

56

Крайня

Крайня

 

 

 

57

Крупської

Горіхова

 

 

 

58

Кузовкова

Кузовкова

 

 

 

59

Куйбишева

Тіверська

 

 

 

60

Кутузова

   Гостинна

 

 

 

61

Л.Толстого

Л.Толстого

Ак. Корольова

 

 

62

Лесі Українки

Л.Українки

 

 

 

63

Леніна

Шкільна

 

 

 

64

Лісна

Лісова

 

 

 

65

Ломоносова

Ломоносова

Коцюбинського

 

 

66

Лугова

Лугова

 

 

 

67

Луначарського

Гетьманська

 

 

 

68

Львівська

Львівська

 

 

 

69

М.Октябрьської

М.Октябрьської

 

 

 

70

Матросова

Матросова

Мальовнича

 

 

71

Маяковського

Маяковського

Весела

 

 

72

Механізаторов

Механізаторів

 

 

 

73

Мічуріна

Мічуріна

Ак.Амосова

 

 

74

Молодіжна

Молодіжна

 

 

 

75

Москалюка

Москалюка

 

 

 

76

Московська

Благодатна

 

 

 

77

Миколаївська

Миколаївська

 

 

 

78

Н.Димитрова 1ч

Глибочанська

 

 

 

79

Н.Димитрова 2ч

П.Орлика

 

 

 

80

Ад.Нахімова

Ад.Нахімова

Мирна

 

 

81

Некрасова

Некрасова

Куяльницька

 

 

82

Нова

Нова

 

 

 

83

Новаторів

Новаторів

 

 

 

84

Новоселів

Новоселів

 

 

 

85

Озерна

Озерна

 

 

 

86

Одеська

Одеська

 

 

 

87

Осипенка

Осипенка

 

 

 

88

Островського

Ювілейна

 

 

 

89

Партизанська

Партизанська

 

 

 

90

Пархоменка

Гоноратська

 

 

 

91

Першотравнева

Травнева

 

 

 

92

Перемоги

Перемоги

 

 

 

93

Петровського

   Маріїнська

 

 

 

94

Піщана

Піщана

 

 

 

95

Пожарського

Пожарського

 І. Мазепи

 

 

96

Польова

Польова

 

 

 

97

Постишева

Калинова

 

 

 

98

Прикордонників

Прикордонників

 

 

 

99

Пролетарська

Любомирська

 

 

 

100

Пушкіна

Пушкіна

Щаслива

 

 

101

Р.Люксембург

Ягорлицька

 

 

 

102

Радянська

Аграрна

 

 

 

103

Радянської Армії

Бірзульська

 

 

 

104

Річна

Річкова

 

 

 

105

Садова

Садова

 

 

 

106

Самборського

Армійська

 

 

 

107

Свердлова

Затишна

 

 

 

108

Севастопольська

Севастопольська

 

 

 

109

Сєрова

Чубинського

 

 

 

110

Сільськогосподарська

Сільськогосподарська

 

 

 

111

Симонова

Симонова

Трояндова

 

 

112

Собко

Собка

 

 

 

113

Сонячна

Сонячна

 

 

 

114

Ст.Димитрова

Володимирівська

 

 

 

115

Стуса

Стуса

 

 

 

116

Суворова

Суворова

Сагайдачного

 

 

117

Східна

Східна

 

 

 

118

Тарасова

Тарасова

 

 

 

119

Тельмана

Сковороди

 

 

 

120

Тіниста

Тіниста

 

 

 

121

Терешкової

Терешкової

Покровська

 

 

122

Ткаченка

Каштанова

 

 

 

123

Токарева

Чорновола

 

 

 

124

Токарська

Токарська

Токарського

 

 

125

Торгова

Торгова

 

 

 

126

Транспортна

Транспортна

 

 

 

127

Трудова

Трудова

 

 

 

128

Українська

Українська

 

 

 

129

Урицького

Михайлівська

 

 

 

130

Фрунзе

Східнослов’янська

 

 

 

131

Харківська

Харківська

 

 

 

132

Херсонська

Херсонська

 

 

 

133

Цілинна

Цілинна

 

 

 

134

Цюрупи

Іванівська

 

 

 

135

Чайковського

Чайковського

Ак. Патона

 

 

136

Чапаєва

Подільська

 

 

 

137

Черняхівського

Черняховського

Чорноморська

 

 

138

Чехова

Чехова

Дорошенка

 

 

139

Чкалова

Чкалова

Сікорського

 

 

140

Шевченка

Шевченка

 

 

 

141

Щорса

Козацька

 

 

 

142

Пров. 1-й Мічуріна

1-й Мічуріна

Вул. Чумацька

 

 

143

Пров. Будівельний

Будівельний

Вул. Будівельна

 

 

144

Пров. Південний

Південний

Вул. Південна

з №4-44 та з №5-53

 

145

Пров. Степний

Степовий

Вул. Степова

 

 

146

Пров. Кутузова

Кутузова

Вул. Словянська

 

 

147

Пров.Черняхівського

Черняховського

Вул. Котляревського

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік провулків міста.

 

1

2

3

4

5

6

1

Вул. Ак.Щусева

Ак.Щусєва

Ак. Корольова

 

 

2

1-й Севастопольський

1-й Севастопольський

Севастопольський

 

 

3

1-й Український

1-й Український

Володимирівський

 

 

4

2-й Мічуріна

2-й Мічуріна

Чумацький

 

 

5

2-й Севастопольський

2-й Севастопольський

Зоряний

 

 

6

2-й Український

2-й Український

Український

 

 

7

50 років Жовтня

Соборний

 

 

 

8

Безіменний

Безіменний

 

 

 

9

Боженка

Єдності

 

 

 

10

Бочковича

Бочковича

 

 

 

11

В.Лісовий

В.Лісовий

 

 

 

12

Водопровідний

Водопровідний

 

 

 

13

Вокзальний

Вокзальний

 

 

 

14

Гагаріна

Гагаріна

Олімпійський

 

 

15

Героїв

Героїв

 

 

 

16

Дальній

Дальній

 

 

 

17

Добровольського

Добровольського

 

 

 

18

Довженка

Довженка

 

 

 

19

Ентузіастів

Ентузіастів

 

 

 

20

Енгельса

Сонячний

 

 

 

21

Жуковського

Жуковського

 

 

 

22

Залізничний

Залізничний

 

 

 

23

Калініна

Мельниченка

 

 

 

24

вул..Калініна ч.2

Квітневий

 

 

 

25

Кірова

Слобідський

 

 

 

26

Комсомольський

Козацький

 

 

 

27

Короленка

Короленка

 

 

 

28

Куяльницький

Куяльницький

 

 

 

29

Ломоносова

Ломоносова

Коцюбинського

 

 

30

Луговий

Луговий

 

 

 

31

Луначарського

Гетьманський

 

 

 

32

Матросова

Матросова

Мальовничий

 

 

33

Молодіжний

Молодіжний

 

 

 

34

Московський

Благодатний

 

 

 

35

Нафтовий

Нафтовий

 

 

 

36

Новоселів

Новоселів

 

 

 

37

Одеський

Одеський

 

 

 

38

Парковий

Парковий

 

 

 

39

Перемоги

Перемоги

 

 

 

40

Південний

Південний

Південний

з №2-4 та з №1-5

 

41

Північний

Північний

 

 

 

42

Піщаний

Піщаний

 

 

 

43

Польовий

Польовий

 

 

 

44

Постишева

Калиновий

 

 

 

45

Поштовий

Поштовий

 

 

 

46

Пушкіна

Пушкіна

Кобзарський

 

 

47

Р.Люксембург

Ягорлицький

 

 

 

48

Радянської Армії

   Бірзульський

 

 

 

49

Радісний

Радісний

 

 

 

50

Світлий

Світлий

 

 

 

51

Самборського

Армійський

 

 

 

52

Спортивний

Спортивний

 

 

 

53

Старого Борисова

Незалежності

 

 

 

54

Терешкової

    Терешкової

Покровський

 

 

55

Фабричний

Фабричний

 

 

 

56

Фрунзе

Тилігульський

 

 

 

57

Чернігівський

Чернігівський

 

 

 

58

Ясний

Ясний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік проспектів, парків, площ та бульварів міста.

 

1

2

3

4

5

6

 

ПРОСПЕКТИ

 

 

 

 

1

Котовського

Шевченка

 

 

 

2

Перемоги

Перемоги

 

 

 

 

ПАРКИ

 

 

 

 

3

 ім.. Г.І.Котовського

ім.. Т.Г.Шевченка

 

 

 

 

ПЛОЩІ

 

 

 

 

1

Привокзальна

Привокзальна

 

 

 

2

Базарна

Базарна

 

 

 

 

БУЛЬВАРИ

 

 

 

 

1

Заслонова

Бірзульський

 

 

 

 

 

 

Перелік вулиць с. Липецьке.

 

 

 

1

2

3

4

5

6

1

Центральна

 

 

 

 

2

Перемоги

 

 

 

 

3

Балтська

 

 

 

 

4

Вишнева

 

 

 

 

5

Преображенська

 

 

 

 

6

Першотравнева

 

Тиха

 

 

7

Миру

 

 

 

 

8

Лісова

 

 

 

 

9

Мойсеенко

 

 

 

 

10

Л.Українки

 

 

 

 

11

Садова

 

 

 

 

12

Чкалова

 

Виноградна

 

 

13

Заозерна

 

 

 

 

14

П.Гозуна

 

 

 

 

15

Гагаріна

 

Зелена

 

 

16

Київська

 

 

 

 

17

Михайлівська

 

 

 

 

18

Пирогова

 

 

 

 

19

Шевченко

 

 

 

 

20

Радісна

 

 

 

 

21

Лермонтова

 

Тілігульська

 

 

22

П. Комуни

 

Парижська

 

 

23

Б.Хмельницького

 

 

 

 

24

Одеська

 

 

 

 

25

В.Ісадченко

 

 

 

 

26

Львівська

 

 

 

 

27

Космонавтів

 

 

 

 

28

Пушкіна

 

І.Липи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік провулків с. Липецьке.

 

 

1

2

3

4

5

6

1

Тургенева

 

Вул. Подільська

 

 

2

Водопровідний

 

Вул. Водопровідна

 

 

3

Шкільний

 

Вул. Шкільна

 

 

4

Молодіжний

 

Вул.Молодіжна

 

 

 

 

 

 

 

 


Перелік вулиць т с. Олександрівка.

 

 

1

2

3

4

5

6

1

Миру

 

Миру

 

 

2

Верхня

 

Верхня

 

 

3

Польова

 

Польова

 

 

4

Шевченко

 

    Шевченко

 

 

5

Канатна

 

Канатна

 

 

6

Молодіжна

 

Молодіжна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік вулиць  с. Казбеки.

 

 

1

2

3

4

5

6

1

Монастирська

 

Монастирська

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора