У Подільській громаді активно триває підготовка до початку нового навчального року.

Дата: 02.08.2022 09:43

Сьогодні у пріоритеті – безпечне очне навчання дітей. Міською владою особисто контролюється процес організації укриттів, тому виконуючий обов’язки Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський в черговий раз провів зустріч із представниками підрядних організацій, які задіяні у ремонтних роботах. В умовах повномасштабної війни, особлива увага приділяється якісному облаштуванню укриттів, щоб вони на 100 % відповідали вимогам, які розробила Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Для цього з місцевого бюджету виділено 6 836 640 млн грн. Виконуючим обов’язки міського голови вкторе було наголошено на якості і дотриманні термінів виконання робіт.

Вже по завершенню ремонтних робіт буде проводитись комісійна перевірка готовності укриттів до використання.

Яка доля чекає подільське школярство? Чи сядуть вони 1 вересня за парти? Зaрaз склaдно прогнозувaти, як буде розвивaтися ситуaція дaлі. Але можна скaзaти точно: ризикувaти життями дітей ніхто не буде. Все залежатиме від безпекової ситуації у регіоні, а також від висновків спецкомісії.