В черговий раз до Подільської міської територіальної громади надійшла гуманітарна допомога від Міжнародної організації «World Central Kitchen».

Дата: 01.08.2022 15:50

У цей тяжкий для нашої країни час ми повинні допомагати та дбати про наших співвітчизників. В черговий раз до Подільської міської територіальної громади надійшла гуманітарнФото без описуа допомога від Міжнародної організації «World Central Kitchen». Це 350 продуктових наборів, в яких крупи, борошно, консерви, олія, цукор, чай, сушки, солодощі тощо, що отримають внутрішньо переміщені особи, які обрали нашу громаду своїм прихистком. Міська влада продовжує вести активну роботу з організацією, аби напрацювати ефективний алгоритм взаємодії.

Висловлюємо свою щиру вдячність Міжнародній організації «World Central Kitchen» за ваші великі серця та надану гуманітарну допомогу!