Кого нам приніс лелека?
Дата: 01.08.2022 09:31
Кількість переглядів: 183
Впродовж останнього липневого місяця у пологовому відділенні Подільської міської лікарні з’явилося на світ 14 чарівних немовлят – 9 чудових хлопчиків та 5 неймовірно гарних дівчаток!
Вітаємо батьків з поповненням! Нехай Ваші малята ростуть здоровими, щасливими та слухняними!
Народження дитини – найщасливіша та найвідповідальніша мить у житті кожної родини. Колектив пологового відділення Подільської міської лікарні робить все можливе, аби ніщо не затьмарило цю важливу та радісну подію!