Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Під головуванням першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Дата: 28.07.2022 14:54
Кількість переглядів: 276

Під головуванням першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук, відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На порядок денний засідання було винесено 26 питань. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.Фото без опису

Одноголосно підтримали рішення щодо створення Фонду захисних споруд Подільської міської територіальної громади та виділення коштів на ремонт укриттів у закладах загальної середньої освіти. Наразі, створення максимально безпечних умов у закладах освіти — найголовніше завдання. Всі навчальні заклади були обстежені, спеціальною комісією було визначено, що необхідно робити, аби школи та садочки були повністю готові приймати учнів та працівників. Облаштовують укриття відповідно до вимог, які ставлять відповідні служби та нормативні документи. Ремонтні роботи проходять на 11 об’єктах, з міського бюджету виділено 6 836 640 млн грн.

Далі доповідала Олена Чернега, директор Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин. Питання стосувалися внесення змін до переліку об’єктів поточного ремонту на 2022 рік на території громади, видачі ордерів на знесення зелених насаджень. Подільська громада продовжує маскимально допомагати нашим захисникам, тому на баланс однієї із військових частин рішенням виконкому було передано матеріально-технічні засоби.Фото без опису

Під час засідання члени виконкому розглянули питання щодо захисту законних прав та інтересів дітей. Заслухавши доповідь начальника Служби у справах дітей Анастасії Єфімової, виконком прийняв позитивні рішення.

Окремо було обговорено членами виконкому рішення щодо встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Автобусні маршрути Подільська обслуговують приватні перевізники. Вони заявляють, що чинний тариф у 5 грн вже не здатний компенсувати їхні витрати. Паливна криза та підвищення цін на бензин і дизельне пальне, автозапчастини, підвищення мінімальної заробітної плати, за їхніми словами, призвели до того, що вони будуть змушені зупинити автобуси. Найбільшим перевізником ТДВ «Пасавтотранссервіс» було запропоновано встановити тариф на рівні 13 грн, але при формуванні видатків, було знайдено можливість зменшити вартість до 10 грн. Тариф на послуги з перевезення учнів закладів освіти протягом навчального року (ця норма не розповсюджується на вихідні, святкові дні та шкільні канікули) так і залишиться на рівні 5 грн. Новий тариф запрацює з 1 серпня.Фото без опису

Підтримали рішення і щодо фінансового заохочення кращих учнів випускних класів ЗЗСО та відділень випускних груп ДНЗ «Подільський професійний ліцей» за високі досягнення у навчанні та за підсумками 2021/2022 навчального року. Згідно рішення грошовими призами буде нагороджено 52 кращих випускника.

З доповіддю про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за січень-червень 2022 року виступила перед присутніми перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук. Нею було зазначено, що попри складну ситуацію, яка виникла у зв’язку із повномасштабною війною путінської росії проти України, бюджет громади за перше півріччя виконано.

Розглядався і ряд інших питань, з яких прийнято відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора